+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

Jachty żaglowe

 

Obcowanie z przyrodą i nieskazitelnie czysta woda sprawiają, iż czarter jachtów żaglowych na Mazurach to wyjątkowa forma wypoczynku.

 

Dzięki LIK-Czarter Piękna Góra masz możliwość wynajęcia wybranej przez siebie jednostki i spędzenia urlopu w sposób niezapomniany. Bez względu czy preferujesz żeglugę sportową i potrzebujesz lekkiej łodzi ze smukłą sylwetką i dużą powierzchnią żagli, czy wolisz tryb hotelowy albo turystyczny. Z nami masz szansę na czarter jachtu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Nasze jednostki są komfortowo oraz kompleksowo wyposażone, co gwarantuje udany rejs. Wszystkie łodzie są również w bardzo dobrym stanie technicznym, dodatkowo przechodzą dokładną diagnostykę przez wypożyczeniem. Na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zapewniamy również pełen serwis techniczny.
Wybierz niecodzienną formę wypoczynku, połączoną z przyjemną aktywnością na świeżym powietrzu. Czarter jachtów na Mazurach to propozycja dla osób posiadających stosowne uprawnienia, pozwalające sterować jednostkami żaglowymi na zamkniętych akwenach. Zależy nam na tym, abyście dokładnie poznali zalety poszczególnych modeli i świadomie wybrali najbardziej odpowiadający Waszym oczekiwaniom.

Yacht Port Piękna Góra

Siedzibą naszej firmy jest malownicza Piękna Góra, miejscowość położona niedaleko Giżycka, w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to doskonały punkt do rozpoczęcia Państwa przygody pod żaglami. W kierunku północnym znajduje się Jezioro Mamry oraz Łabędzi Szlak, na południu natomiast największy akwen w Polsce – Jezioro Śniardwy.

Nasze Jachty Żaglowe

Dysponujemy bogatą flotą: jachty żaglowe na każdy gust i stopień zaawansowania w żegludze. Podzieliliśmy je dla was pod względem długości: do 7m, od 7m do 8,2m, oraz powyżej 8,2m. Wszystkie jachty opisaliśmy, abyście poznali ich zalety i wybrali to, co dla Was najlepsze!

Jachty do 7m

Jachty od 7m do 8,20m

Jachty powyżej 8,20m

zarezerwuj jacht poniżej!

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu*

Ulica, numer domu/mieszkania*

Miasto, kod pocztowy*

Wybierz swój jacht z listy rozwijanej*

Wybierz datę startu wynajmu*

Wybierz datę końca wynajmu*

Wiadomość