+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

Nasze Jachty Żaglowe

Dysponujemy bogatą flotą: jachty żaglowe na każdy gust i stopień zaawansowania w żegludze. Podzieliliśmy je dla was pod względem długości: do 7m, od 7m do 8,2m, oraz powyżej 8,2m. Wszystkie jachty opisaliśmy, abyście poznali ich zalety i wybrali to, co dla Was najlepsze!

Jachty do 7m

Jachty od 7m do 8,20m

Jachty powyżej 8,20m

Jachty żaglowe

 

Obcowanie z przyrodą i nieskazitelnie czysta woda sprawiają, iż czarter jachtów żaglowych na Mazurach to wyjątkowa forma wypoczynku.

 

Dzięki LIK-Czarter Piękna Góra masz możliwość wynajęcia wybranej przez siebie jednostki i spędzenia urlopu w sposób niezapomniany. Bez względu czy preferujesz żeglugę sportową i potrzebujesz jachtu lekkiego, ze smukłą sylwetką i dużą powierzchnią żagli, czy wolisz tryb hotelowy albo turystyczny. Z nami masz możliwość wynajęcia idealnego dla siebie jachtu żaglowego. Nasze jednostki są komfortowo oraz kompleksowo wyposażone, co gwarantuje udany rejs. Wszystkie jachty są również w bardzo dobrym stanie technicznym, dodatkowo przechodzą dokładną diagnostykę przez wypożyczeniem. Na szlakuWielkich Jezior Mazurskich zapewniamy również pełen serwis techniczny.

Yacht Port Piękna Góra

Siedzibą naszej firmy jest malownicza Piękna Góra, miejscowość położona niedaleko Giżycka, w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to doskonały punkt do rozpoczęcia Państwa przygody pod żaglami. W kierunku północnym znajduje się Jezioro Mamry oraz Łabędzi Szlak, na południu natomiast największy akwen w Polsce – Jezioro Śniardwy.

zarezerwuj jacht poniżej!

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu*

Ulica, numer domu/mieszkania*

Miasto, kod pocztowy*

Wybierz swój jacht z listy rozwijanej*

Wybierz datę startu wynajmu*

Wybierz datę końca wynajmu*

Wiadomość