+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

Port Piękna Góra

Kontakt

Szybko, łatwo i skutecznie! Właśnie tak możesz dokonać rezerwacji łodzi! Czarter jachtów na Mazurach stał się niezwykle prosty, dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu. Mogą być Państwo pewni, że przekazaną w ten sposób wiadomość otrzymamy, zapoznamy się z nią, rozpatrzymy i odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Wystarczy podać imię i własny adres mailowy, a w treści wiadomości wpisać nurtujące Państwa pytania i wątpliwości.

Dzięki formularzowi zarezerwują Państwo dokładnie taką łódź, jaka zachodzi potrzeba. Podając wymagania w zakresie wyposażenia, ilość osób, termin oraz rodzaj łodzi (żaglowa czy motorowa), dają nam Państwo wskazówki do znalezienia najlepszego rozwiązania. W odpowiedzi zamieścimy najbardziej atrakcyjne propozycje, spełniające oczekiwania czarteru jachtu.

Kontaktując się z nami mogą Państwo otrzymać także dodatkowe informacje dotyczące m.in. ciekawych miejsc do zacumowania w trakcie rejsu, warunków bezpieczeństwa na pokładzie, podróżowania z dziećmi na łodzi, przydatnych przedmiotów podczas czarteru jachtu. Mogą się Państwo z nami kontaktować także drogą mailową i telefoniczną. Zawsze dążymy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi i przekazania najważniejszych informacji.

9 + 4 =

Yacht Port Piękna Góra

koło Giżycka na Mazurach

Na miejscu czeka na Państwa niezbędne zaplecze – punkty gastronomiczne, strzeżony parking, sanitariaty, punkty serwisowe i sklepy. Piękna Góra jest doskonałym punktem do rozpoczęcia niezapomnianej podróży. W kierunku północnym na żeglarzy czeka Łabędzi Szlak i Jezioro Mamry, a na południu Jezioro Śniardwy, największy akwen w Polsce.

Addres: Piękna Góra 4C, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie

Addres korespondencyjny: Pocztowa 5/8 , 11-500 Giżycko

Telefon: +48 602 736 953

Email: biuro@lik-czarter.pl

NIP: 8451112998

...lub zarezerwuj jacht poniżej!

Imię*

Nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu*

Ulica, numer domu/mieszkania*

Miasto, kod pocztowy*

Wybierz swój jacht z listy rozwijanej*

Wybierz datę startu wynajmu*

Wybierz datę końca wynajmu*

Wiadomość