+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

Kontakt

Szybko, łatwo i skutecznie! Właśnie tak możesz dokonać rezerwacji łodzi! Czarter jachtów na Mazurach stał się niezwykle prosty, dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu. Mogą być Państwo pewni, że przekazaną w ten sposób wiadomość otrzymamy, zapoznamy się z nią, rozpatrzymy i odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Wystarczy podać imię i własny adres mailowy, a w treści wiadomości wpisać nurtujące Państwa pytania i wątpliwości.

Dzięki formularzowi zarezerwują Państwo dokładnie taką łódź, jaka zachodzi potrzeba. Podając wymagania w zakresie wyposażenia, ilość osób, termin oraz rodzaj łodzi (żaglowa czy motorowa), dają nam Państwo wskazówki do znalezienia najlepszego rozwiązania. W odpowiedzi zamieścimy najbardziej atrakcyjne propozycje, spełniające oczekiwania czarteru jachtu.

Kontaktując się z nami mogą Państwo otrzymać także dodatkowe informacje dotyczące m.in. ciekawych miejsc do zacumowania w trakcie rejsu, warunków bezpieczeństwa na pokładzie, podróżowania z dziećmi na łodzi, przydatnych przedmiotów podczas czarteru jachtu. Mogą się Państwo z nami kontaktować także drogą mailową i telefoniczną. Zawsze dążymy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi i przekazania najważniejszych informacji.

11 + 8 =

Yacht Port Piękna Góra

koło Giżycka na Mazurach

Na miejscu czeka na Państwa niezbędne zaplecze – punkty gastronomiczne, strzeżony parking, sanitariaty, punkty serwisowe i sklepy. Piękna Góra jest doskonałym punktem do rozpoczęcia niezapomnianej podróży. W kierunku północnym na żeglarzy czeka Łabędzi Szlak i Jezioro Mamry, a na południu Jezioro Śniardwy, największy akwen w Polsce.

Adres: Piękna Góra 4C, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie

Adres korespondencyjny: ul. Polna 30, 11-612 Kruklanki

Telefon: +48 602 736 953

Email: biuro@lik-czarter.pl

NIP: 8451112998

...lub zarezerwuj jacht poniżej!

Wybierz swój jacht z listy rozwijanej*

Wybierz datę startu wynajmu*

Wybierz datę końca wynajmu*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rezerwacji jachtu
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Andrzej Werzchowski Łajd – Charter Yacht, NIP: 845-111-29-98, email: biuro@lik-czarter.pl, tel. +48 602 443 356 z siedzibą w Pięknej Górze (adres: Piękna Góra 4a, 11-500 Giżycko) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).