+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

Promocje czarterów

Nie wierzcie w plotki! Czarter jachtów na Mazurach nie musi być drogi, a z naszymi rabatami cena zachwyca. Na tej stronie w prosty i klarowny sposób prezentujemy aktualne promocje, które możecie upolować już teraz. Przy dobrym zaplanowaniu czarteru jachtu można zaoszczędzić nawet 20%. Przeczytaj dokładnie informacje zamieszczone pod poszczególnymi rabatami i zaplanuj wyjazd tak, by skorzystać z wszystkich możliwych opcji.

Jeśli już upolowałeś promocję, wystarczy do nas napisać! Na tej stronie możesz szybko dokonać rezerwacji, nim inni Cię uprzedzą. Wystarczy wypełnić formularz i go przesłać. My wyślemy w odpowiedzi informację zwrotną z przyznanym rabatem i ostateczną kwotą za wynajem łodzi. Pamiętaj już na wstępie otrzymujesz od nas upominek – 5% rabaty dla każdego nowego Klienta, a 10% jeśli jesteś już z nami dłużej. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji i dostarczaniu Tobie i Twoim bliskim wspaniałych wspomnień z Mazur.

Zdarza się tak na Mazurach, że słońce pięknie przygrzewa, szumią drzewa, a ich migocące liście odbijają się od tafli jezior. Po prostu jest pięknie. W takie dni jeszcze bardziej chcemy się z Wami dzielić przygodą na jachtach i wymyślamy różne promocje.

Znajdź rabat dla Ciebie!

%

Tyle rabatu możesz zgarnąć w sumie!

rezerwacja do 31.03.2020

(minimum 7 dni)

 

 

czarter 14 dni i więcej

 

stały klient

(czarter minimum 7 dni)

 

zarezerwuj jacht poniżej!

Wybierz swój jacht z listy rozwijanej*

Wybierz datę startu wynajmu*

Wybierz datę końca wynajmu*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rezerwacji jachtu
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Andrzej Werzchowski Łajd – Charter Yacht, NIP: 845-111-29-98, email: biuro@lik-czarter.pl, tel. +48 602 443 356 z siedzibą w Pięknej Górze (adres: Piękna Góra 4a, 11-500 Giżycko) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).