+48 602 736 953 biuro@lik-czarter.pl

O nas

Jesteśmy wielkimi miłośnikami Mazur. Kraina Wielkich Jezior to wyjątkowy region nie tylko w skali Polski, ale i całej Europy. Okoliczna fauna i flora zachwyca bogactwem gatunków oraz odmian, przy tym często są to okazy unikatowe, bardzo rzadkie lub nie występujące nigdzie indziej na Starym Kontynencie. Oferując Państwu czarter jachtów na Mazurach proponujemy możliwość odkrywania ich piękna w najlepszy dla tego regionu sposób. Pozwanie Krainy Wielkich Jezior z pokładu żaglowca lub łodzi motorowej zapewnia wyjątkowe doznania i pozwala dotrzeć w miejsca niedostępne dla pieszych i zmotoryzowanych.

Proponujemy czarter jachtu osobom, które posiadają stosowne uprawnienia, jak również tym bez patentu. Jednostki żaglowe mogą wynająć u nas wyłącznie sternicy. Natomiast osobom, które pragną odkrywać Mazury i poczuć niezwykły klimat rejsowy tego miejsca, proponujemy łodzie motorowe. Nie wymagamy wówczas okazania patentu. Proponujemy dobrze przystosowane do kilkudniowych a nawet kilkutygodniowych rejsów jednostki pływające. Decydującym się na czarter jachtów dajemy możliwość wybrania łodzi odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Możemy zaproponować niedużą łódź, idealną na rodzinne wczasy lub romantyczny weekend. Posiadamy również jednostki przewidziane dla grup składających się z 7 i więcej osób.

Rezerwacja łodzi zajmuje chwilę! Wystarczy wprowadzić niezbędne dane do naszego formularza. Odpowiadamy możliwie szybko, zatwierdzając możliwość rezerwacji bądź oferując najbliższy dogodny termin wolny.